Wellness víkend Poděbrady

Bazén
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Rádi byste s partnerem vyrazili na uklidňující pobyt ve wellness prostředí? Chcete si odpočinout od náročného životního stylu a udělat si aspoň krátký relax? Potom využijte naší nabídky a vyrazte na wellness víkend Poděbrady. V tomto českém lázeňském městě vás čekají dva dny naplněné odpočinkem a regenerací sil.

Wellness pobyt Poděbrady nabízí pobyt ve vířivce, sauně nebo fitness centru, dále pak hodinovou masáž s peelingem celého těla, láhev sektu s ovocným překvapením a bohatou snídani. Wellness Poděbrady si tak maximálně užijete a budete odjíždět spokojeni a odpočinutí, připraveni vrhnout se s chutí do práce.

Ubytování Poděbrady – Pension Rondel ***

Ubytováni budete ve tříhvězdičkovém pensionu Rondel v Poděbradech v bezprostřední blízkosti cyklistické stezky podél Labe vedoucí v jednom směru do Nymburka a druhém až do Kolína. Vhodná je zejména pro cyklistické výlety, bruslení na kolečkových bruslích i dlouhé procházky.

Pension Rondel je umístěn v klidné historické části Poděbrad v místě nálezu nejstaršího archeologického nálezu města.

Wellness víkend Poděbrady obsahuje:

  • 1x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • 1x bohatá snídaně
  • 60 min v privátním wellness centru: sauna, whirlpool, solární louka a odpočívárna
  • láhev sektu a ovocné občerstvení
  • 60min relaxační masáž s peelingem celého těla pro každého z partnerů
  • pozdní check out do 15 hod

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce wellness pobyt, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Wellness víkend Poděbrady – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.