Romantický pobyt Kroměříž

Ubytování Kroměříž
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Přemýšlíte, kam vyrazit na romantický pobyt se svojí milovanou osobou? Máme pro vás perfektní tip. Kroměříž, přezdívaná Hanácké Atény, je zhruba třiceti tisícové městečko, která vás překvapí svou nádherností a malebností. Zdejší Arcibiskupský zámek spolu s okolními zahradami je zapsán na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. V roce 1997 byla Kroměříž dokonce vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České Republiky!

Čekají vás zde tři nádherné dny, tedy dvě noci. Ubytováni budete v krásném čtyřhvězdičkovém hotelu v centru města s výhledem na zmíněný zámek a zahrady. Romantický pobyt v Kroměříži si jednoznačně užijete!

Ubytování Kroměříž – hotel La Fresca ****

Ubytováni budete v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu La Fresca v Kroměříž, který se může díky své poloze pyšnit výhledem na komplex Zámku a zahrad zapsaných na seznam UNESCO. Hotel La Fresca nabízí 27 lůžek ve standardních apartmánech s klimatizací, ergonomickými matracemi, secesním nábytkem a upravenými původními interiéry.

Romantický pobyt Kroměříž obsahuje:

  • 2x ubytování v apartmánu
  • welcome drink nebo láhev sektu
  • 2x snídaně do postele
  • 1x romantická večeře při svíčkách s houslovým doprovodem
  • Za příplatek 1000 Kč je možné objednat privátní wellness centrum.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce romantický pobyt, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Romantický pobyt Kroměříž – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.