Romantický pobyt Poděbrady

Ubytování
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (průměr: 5,00 z 5)

Lázeňské prostředí, soukromá vířivka, láhev sektu s jahodami, to vše dokáže udělat divy. Využijte naší nabídky a vyrazte na romantický víkend ve dvou. Romantický pobyt Poděbrady nabízí překrásně vyzdobený hotelový pokoj na jednu noc, privátní whirpool na šedesát minut a láhev sektu na pokoj zdarma. Kromě toho se ráno nemusíte o nic starat, snídaně vám bude donesena až na pokoj a vy tak zbytek dne můžete strávit procházkami po krásném prostředí.

Romantický pobyt Poděbrady obsahuje:

  • 1x ubytování v romanticky vyzdobeném dvoulůžkovém pokoji
  • láhev sektu a ovocné občerstvení na pokoji
  • na pokoji budete mít připravené DVD s romantickými filmy
  • 60 min v soukromí ve whirlpoolu
  • snídaně s donáškou na pokoj

Ubytování

Ubytováni budete ve 3 hvězdičkovém pensionu Rondel v bezprostřední blízkosti cyklistické stezky vedoucí podél Labe do Nymburka a Kolína. Pension Rondel je položen v klidné části historického lázeňského města.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2

Doba trvání: 2 dny

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce romantický víkend, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Romantický pobyt Poděbrady – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.