Relaxační pobyt pro ženy Tábor

Luxusní vířivka
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Přijdete si, jako že už vám docházejí síly a nevíte, kde se berou jejich poslední zbytky? Přijde vám úmorná ta denní náročná a ubíjející rutina? Nejradši byste ode všeho zmizela a dopřála si ten luxus aspoň na chvíli mít ode všeho klid? Vyzkoušejte náš relaxační pobyt pro ženy a uvidíte, že až se vrátíte, budete k nepoznání omlazená a svěží s chutí pustit se jakékoliv práce. Relaxační pobyt pro ženy skutečně působí kouzelně a přes víkend vás změní v ženu o deset let mladší, přitažlivější a energičtější.

Relaxační pobyt pro ženy – Tábor obsahuje:

  • 2x ubytování v luxusních dvoulůžkových pokojích typu junior suite s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, minibarem, TV se satelitem, telefonem, trezorem a přípojkou na internet
  • 2x bohatá snídaně formou bufetu
  • 1x levandulový zkrášlující program – masáž dekoltu, šíje a ramen
  • 1x terapeutická masáž – míčkování – uvolňuje svalstvo a prokrvuje organismus
  • 1x kosmetické ošetření
  • 1x privátní vyhrazení whirlpoolu se sektem a jahodami
  • 15% sleva na veškerou konzumaci v hotelové restauraci
  • parkování na hotelovém nádvoří

Hotel Dvořák Tábor

Ubytováni budete ve 4* hotelu Dvořák Tábor. Hotel se nachází v uzavřeném areálu v centru Tábora zasazen do bývalého pivovaru, který nedávno prošel rekonstrukcí. Poloha cca 90 km od Prahy a cca 150 km od Brna.

Sezóna: celoročně mimo 28.12.-2.1.

Počet osob: 1-2

Doba trvání: 2 dny

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce víkend pro ženy, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Relaxační pobyt pro ženy – Tábor – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.