Romantický víkend Bečov nad Teplou

Pension Hradní Bašta
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Utečte s partnerem od veškerého stresu a námahy do klidného a mírného prostředí Slavkovského lesa. Můžete navštívit překrásný zámek Bečov, kde je druhá nejcennější křesťanská relikvie a u nás po korunovačních klenotech nejhodnotnější památka Relikviář svatého Maura. Nebo vyrazte na dlouhé procházky po divoké a nádherné krajině, kde nepocítíte nic jiného než klid a úžasnou pohodu. Ubytování je zajištěno v rodinném penzionu Hradní Bašta sídlícím v historickém domě.

Romantický víkend Bečov nad Teplou obsahuje:

  • 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (sprcha, WC, fén, TV-SAT, romantický výhled)
  • 2x vydatná snídaně pro 2 osoby
  • láhev kvalitního sektu na pokoj
  • 1x večeře při svíčkách pro dvě osoby (v ceně je zahrnuta večeře pro 2 osoby s kreditem 400 Kč)
  • malé překvapení pro Vás
  • bezplatné parkování
  • místní poplatek zahrnut v ceně

Ubytování:

Ubytováni budete v rodinném tříhvězdičkovém pensionu Hradní Bašta v Bečově nad Teplou cca 25 kilometrů od Karlových Varů. Pension se nachází na náměstí pouze několik metrů od vstupní brány do na hrad a zámek.

V objektu je 17 pokojů, restaurace s krbem, vinný sklep s vinotékou a druhá restaurace s LCD projektorem. V letních měsících je otevřena terasa s výhledem na hrad. Objekt je střežen kamerovým systémem a má vlastní parkoviště.

Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním koupelnou s fénem, WC, TV-SAT a v nové části také přípojkou na internet. Stará část pensionu je tvořena hrázděnými zdmi, dřevěnými podlahami, stropy a trámy.

Sezóna: Celoročně

Počet osob: 2 osoby

Doba trvání: 3 dny

Další info: Máte možnost si vybrat z pokojů v nové, nebo staré části budovy. Domácím zvířatům je vstup povolen zdarma.

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce romantický víkend, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Romantický víkend Bečov nad Teplou – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.