Kurz svádění muže – pro ženy

Kurz svádění muže
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Představte si následující situaci – vyrazíte s kamarádkou do baru trochu se pobavit a uvidíte muže, který se vám okamžitě zalíbí. Budete vědět, jak zareagovat, jak ho přimět, aby se o vás začal zajímat, případně jak poznáte, že to je ten pravý? Pokud si nejste v něčem úplně jistá, pak pro vás máme Kurz svádění muže. V kurzu se především naučíte způsoby verbální i neverbální komunikace, jak zaujmout mužské na první pohled a umění svádění muže vypilujete k naprosté dokonalosti. Kurz svádění muže probíhá v osmi až deseti lidech a obsahuje i praktickou část večer v klubu za dohledu instruktora.

Kurz svádění muže pro ženy obsahuje:

  • 2denní kurz o technikách svádění a flirtování.
  • Probírají se mj. následující témata: Sebevědomí, Hodný holky, Jak se stát potvorou, Flirt jako hra, Psychologie a typy mužů, Osobní styl a originalita, Co přitahujeme, První dojem, Řeč těla, Indikátory zájmu, Komunikace, Nepřímé otázky, Zjištění stavu, Kontakt přes přátele, S kým do společnosti, Časté a fatální chyby, Nejezděte na červenou, Vzory výběru partnerů
  • trénink zkušeností přímo v terénu
  • bohaté občerstvení během kurzu
  • zkušený instruktor

Sezóna: Celoročně

Počet osob: 1

Doba trvání: 2 dny

Lokalita: Praha

Předpoklady: Minimální věk 18 let.

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce romantický víkend, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Kurz svádění muže pro ženy – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.