Kurz svádění ženy – pro muže

Kurz svádění muže
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Rádi byste se stali novodobým Casanovou a okouzlovali všechny ženy ve vaší přítomnosti? Ale máte to jeden drobný háček – nejste si sebou jisti, máte problém s komunikací a myslíte si, že nijak nevynikáte? Nabízíme vám kurz svádění ženy, kde si proces svádění ženy vyzkoušíte i v praxi! Tomu předchází teoretická část, po ní následuje přesun do klubu, kde si nově nabyté poznatky okamžitě vyzkoušíte. Sami uvidíte, že stoprocentně fungují a kteroukoliv ženu si vyhlídnete, ta vám podlehne. Jde o to, co nejlépe porozumět ženskému myšlení a tomu se přizpůsobit. Šťastný lov!

Kurz svádění ženy pro muže obsahuje:

  • 2denní kurz o technikách svádění a flirtování.
  • Probírají se mj. následující témata: tajemství ženského mozku, svádění jako hra, rozlišování typů žen, očekávání žen, posílení sebevědomí, odstranění trémy, výběr vhodného místa, průzkum terénu, vytipování cíle zájmu, nejčastější indikátory zájmu, nenásilné upoutání pozornosti, pravidla oslovení, rychlé porozumění gestům a řeči těla, záminky k seznámení, komunikace se ženou, originální konverzační témata, klíčové informace, získání kontaktu, nenásilné odstranění konkurence, jak na ženy, časté a fatální chyby
  • trénink zkušeností přímo v terénu
  • bohaté občerstvení během kurzu
  • zkušený instruktor

Sezóna: Celoročně

Počet osob: 1

Doba trvání: 2 dny

Lokalita: Praha

Předpoklady: Minimální věk 18 let.

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce romantický víkend, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Kurz svádění ženy pro muže – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat