Gurmánský pobyt v Táboře

Gurmánský pobyt - Tábor
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Milovníci jídla jistě neopovrhnou tímto gurmánským víkendovým pobytem v Táboře jehož hlavní akcí je unikátní 8 chodové tapas menu vyrobené převážně z jihočeských lokálních farmářským produktů.

Hotelová restaurace dbá na kvalitu a čerstvost surovin. Její výsadou je také vaření z převážně lokálních surovin zdejších farmářů. Můžete se tak těšit na opravdu skvostné a chutné jídlo.

Mimo této třešničky na dortu se můžete těšit na uvítací přípitek, malé občerstvení na pokoji a také 2x na snídani formou švédských stolů. Ubytováni budete v luxusním pokoji Junior Suite v Táboře vybaveném koupelnou, WC, minibarem, TV+SAT, telefonem a internetovou přípojkou.

Gurmánský pobyt v Táboře obsahuje:

  • 2x ubytování v luxusních dvoulůžkových pokojích typu junior suite s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC,minibarem,TV+satelit, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou
  • uvítací přípitek při příjezdu a občerstvení na pokoji
  • 2x bohatá snídaně formou bufetu
  • 1x večeře v podobě unikátního 8-chodového tapas menu

Lokalita:

  • Tábor

Doba trvání

3 dny

Počet osob

1 nebo 2 osoby

Možnost objednávky

po celý rok

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce ostatní víkendy, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky pobytů. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie gurmánský pobyt, Tábor

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat