Soustředění s koňmi pro začátečníky

Jízdárna
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Prožijte víkendový pobyt s koňmi v malebných Bohumilicích. Ubytováni budete v zámeckých apartmánech zámku Skalice Bohumilice a těšit se můžete na zajímavý a bohatý „koňský“ program.

Ten spočívá v základní teorii chovu, ošetřování a jízdy na koni. Poté přichází na řadu praktická část víkendu, během níž si vyzkoušíte hodinovou teoretickou jízdu na koni, ošetřování a osedlávání koně a 3 hodiny výcviku jízdy v jízdárně. Třešničkou na dortu potom bude hodinová vyjížďka na koni do přírody. Celkem si tak užijete 5 hodin jízdy na koni.

Vaším průvodcem celým víkendem a soustředěním bude zkušená chovatelka a cvičitelka koní, která vás naučí nezbytné začátečnické dovednosti chovu, výcviku a jízdy. Jistě velmi ráda bude zodpovídat i na vaše zvídavé dotazy.

V ceně víkendu je pouze ubytování. Stravování vlastní v plně vybavené kuchyni. V zámeckých apartmánech jsou k dispozici dva druhy ubytování – zelený (3 lůžka + možnost přistýlky) a žlutý apartmán (4 lůžka + možnost přistýlky).

Soustředění s koňmi pro začátečníky obsahuje:

  • 2x ubytování v nových a prostorných zámeckých apartmánech
  • vlastní stravování v plně vybavené kuchyni
  • seznámení se základy teorie ošetřování a jízdy na koni, praktická výuka s odborníkem (5 hodin výuky – 1 hod. teorie a ošetřování a sedlání koně, 3 hod. výcvik na jízdárně, 1 hod. vyjížďka do okolí jízdárny)
  • doprovodný program: možnost grilování v areálu, zapůjčení ping-pong stolu, kroket, rybaření, návštěva „České ZOO“, zámecká výstavka o „Bohumilickém Meteoritu“

Lokalita:

  • Bohumilice

Doba trvání

3 dny / 2 noci

Počet osob

1 osoba

Možnost objednávky

po celý rok

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce ostatní víkendy, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky pobytů. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie soustředění s koňmi

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat