Westernový víkend

Hotel Studánka / Rychnov nad Kněžnou
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Atmosféra Divokého Západu byla napjatá a dobrodružná. Denně docházelo ke rvačkám a potyčkám mezi kovboji a Indiány nebo obchodníky, rovněž přestřelky byly celkem běžné. Však také prostředí krčem a nevěstinců ke konfliktům přímo vybízelo. Zlatokopové, pochybní strážci zákona a divocí cowboys tvořili hlavní vrstvu společnosti v této době – a pokud jste se mezi ně dostali, bylo nejlepší, když jste si hleděli jen svého. Dnes tuto oblast a období nazýváme western.

Máme pro vás připravený westernový víkend, který bude ale naprosto v jiném duchu než v jakém se odehrávaly na Divokém Západě. Ano, bude se jezdit na koních, ale jinak se bude hlavně relaxovat. V kouzelném prostředí Orlických hor můžete vyrazit na projížďku na koni do volné přírody, využít relaxační masáže nebo vířivé vany. A to vše bez střílení.

Ubytování hotel Studánka – Rychnov nad Kněžnou

Moderní hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou byl postaven s ohledem na okolní historii, přírodní scenérii a lázeňskou tradici města. I samotné pokoje mají své příběhy a historii. Každý je pojmenován jinak, bydlet tak můžete například U tří koček, U Vodníka nebo V Říši baječin. Pokoj je dále vybaven interiérem ladícím právě s jeho historií. Kapacita je 68 lůžek ve 28 pokojích. Ty jsou standardně vybaveny: * WiFi internet * koupelna s vanou * koupelna se sprchou * WC na pokoji * klimatizace * lednička * možnost přípravy čaje a kávy * minibar * televize * internet * pro invalidy * TV SAT * balkon * trezor * vysoušeč vlasů * telefon

Součástí hotelu je moderní wellness centrum.

Westernový víkend obsahuje:

  • přivítání – sklenka whisky s ledem na pokoji
  • 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji***
  • 2x bohatá snídaně
  • volný vstup do hotelového bazénového centra (relaxační bazén s masážním proudem, vířivá vana + masážní trysky, Kneippův chodník – masáž chodidel)
  • 1x výlet na koních ze stáje – projížďka v přírodě (můžete si sami osedlat koně) – cca 1 hodina jízdy v doprovodu instruktora
  • 1x klasická masáž 30 min (záda a šíje)
  • 1x bowling na 1 hodinu a 1 dráhu (max. 6 osob na 1 dráze)

Předpoklady: Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Děti 3 – 12 let na přistýlce: 250 Kč/noc. Lze přikoupit další noc za 750Kč/os./noc.

Sezóna: celoročně

Počet osob: 2 osoby

Doba trvání: 3 dny

Lokalita: Rychnov nad Kněžnou / Orlické Hory

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce víkendové pobyty, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Westernový víkend – Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.