Wellness víkend pro dva v Plzni

Hotelová vířivka
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (průměr: 5,00 z 5)

Luxusní wellness víkend v historickém městě Plzeň si pro vás připravil bohatou nabídku procedur, po jejichž absolvování se budete cítit dostatečně odpočati, plni nového životního elánu. Nechte se hýčkat a rozmazlovat, zasloužíte si to!

Čtyřhvězdičkový wellness hotel se nachází v centru Plzně, jen několik málo kroků od historického náměstí. Jeho pýchou je luxusní wellness centrum zasazené do historického interiéru budovy. Design wellness centra byl vybaven skutečnými profesionály tak, aby veškeré prvky interiéru působily relaxačně a nikoliv jako rušivé elementy, jen tak lze dosáhnout nejvyšší kvality relaxace.

A to nejlepší nakonec, celé wellness centrum s vířivkou si budete moci užívat pouze s partnerem či partnerkou při soukromé relaxaci na 1 hodinu s láhví sektu. K tomu ještě přidejme částečnou masáž a ubytování se snídaní v hotelových pokojích First Class. Relaxace bude opravdovým zážitkem.

Wellness víkend pro dva Plzeň obsahuje:

Wellness pobyt pro dvě osoby ve čtyřhvězdičkovém hotelu

  • 2 noci v pokoji First class
  • 2 x bohatá snídaně formou švédských stolů
  • 1 x soukromý pronájem wellness zóny, whirlpool i sauna na 1 hodinu se sektem.
  • 1 x částečná masáž pro oba (30 min.)

* Možnost objednávky: celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Objednávka

Wellness Plzeň
Wellness Plzeň
Kraj:
Plzeňský kraj
Město:
Plzeň
Délka pobytu:
2 noci
Počet osob:
2 osoby
Sezóna:
Celoročně *
Cena:
5 040 Kč
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.