Víkend v pivních lázních

Víkend v pivních lázních
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (průměr: 5,00 z 5)

Pivní lázně nejsou určeny pouze pro milovníky piva, ale především pro lidi, kteří chtějí zažít něco unikátního, originálního, relaxačního a zdraví prospěšného. Víkend v pivních lázních na západě Čech vám splní všechna očekávání. Čeká vás pivní koupel, dobré jídlo a pití, relaxační masáže a také poučná prohlídka pivovaru. No řekněte, nezní to báječně?

Jak jistě víte, pivní lázně jsou lázeňskou procedurou, která účinně pomáhá k harmonizaci organismu, duševnímu i fyzickému odpočinku, rekondici a samozřejmě naprosté uvolněnosti a relaxaci. Díky horké koupeli ve vaně plné tmavého piva a minerálů má pivní lázeň i omlazující účinky. Víkend v pivních lázních je vhodný také pro uvolnění při bolestech svalstva, k prohřátí kloubů a zlepšování obranyschopností těla.

Pobyt v lázních je určen pouze pro dospělé od 18 let. Procedury v pivní lázni nemají žádná zdravotní ani fyzická omezení.

Víkend v pivních lázních obsahuje:

  • Pobyt v pivních lázních pro dvě osoby, 3 dny – 2 noci, dvoulůžkový pokoj ***  (Není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv)
  • Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře – menu)
  • 1x Pivní lázeň (20 min) pro oba
  • 1x Částečná masáž (20 min) pro oba
  • Exkurzi do pivovaru

Lokalita:

  • Západní Čechy / Chodová Planá
  • Ubytování ve3 hvězdičkovém hotelu U Sládka

Objednávka

Pivní lázně Chodovar
Kraj:
Plzeňský kraj
Město:
Chodová Planá
Délka pobytu:
3 dny
Počet osob:
2 osoby
Sezóna:
Celoročně
Cena:
8 064 Kč

Víkend v pivních lázních – fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.