Víkend v oblacích

Víkend v oblacích
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (průměr: 4,00 z 5)

Máme pro vás exkluzivní zážitek, který vás naprosto ohromí. Jedná se o víkendový pobyt na Pradědu, tedy na jedné z nejvyšší hor České republiky. Budete tak mít jedinečnou možnost prožít víkend v oblacích. Víkend Praděd je velmi romantický a vhodný pro páry v jakémkoliv věku.

Pokud si včas přivstanete, můžete pozorovat východ slunce a následně jeho západ. Naskytne se vám takový výhled, jaký jste ještě neviděli. Navíc pokud budete mít štěstí, budete moci pozorovat překrásné moře oblaků pod sebou, ze kterého se vám určitě postaví všechny chloupky na těle. Právě na Ještědu je tento jev velmi častý. Ubytováni budete přímo v budově vysílače. Jako překvapení je pro vás přichystána láhev šampaňského.

Víkend v oblacích obsahuje:

  • Ubytování v horském hotelu přímo v budově vysílače pro dvě osoby (dvoulůžkový pokoj) na dvě noci se snídaní.
  • Láhev sektu Bohemia na přivítanou.

Tip: Vhodné také jako svatební dar!

Sezóna: Celoročně (mimo období Vánoc až Silvestra). V letní sezóně je v balíčku zahrnuto povolení k výjezdu autem a parkování přímo u hotelu. V zimním období vývoz a svoz zavazadel sněžným skútrem od Ovčárny k hotelu.

Doba trvání: Dvě noci. Není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv.

Lokalita: Praděd - nejvyšší vrchol Jeseníků a celé Moravy zároveň (1491 m n. m.)

Objednávka

Praděd
Kraj:
Moravskoslezský kraj
Město:
Praděd
Délka pobytu:
2 noci
Počet osob:
2 osoby
Sezóna:
Celoročně
Cena:
4 236 Kč
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.