Regenerační pobyt Žitková

Regenerační pobyt
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Husté lesy, překrásná krajina CHKO Bílé Karpaty, rozkvetlé orchideové pláně a čerstvý vzduch jsou lákadly regeneračního víkendu v Žitkové. Oddejte se relaxaci, odpočinku a poznání krajiny, které patří mezi nejkrásnější v České Republice.

Díky regeneračními víkendu se zbavíte nejen psychických, ale také fyzických útrap. Odpočiňte si a naberte nové síly. Zasloužíte si to!

Další informace: V ceně víkendu zdarma k dispozici čítárna a připojení k internetu. Za poplatek 150 Kč / noc je možné vzít sebou také vašeho čtyřnohého mazlíčka. Dále je možné za poplatek zapůjčit trekingová kola Merida Crossway s kompletní výbavou, případně si své kolo můžete přivést sebou a uschovat v hotelu zdarma.

Regenerační pobyt Žitková obsahuje:

  • 2x ubytování v Žitkové u hranic se Slovenskem
  • 2x polopenze
  • neomezený vstup do wellness ( relaxační bazén, whirpool, Kneippův chodník, sauna, relaxační zimní zahrada, odpočívárna, fitness, tělocvična )
  • wellness balíček  „Od hlavy k patě“ ( 1 hod. )
  1. parafínová maska na ruce
  2. reflexní masáž plosky
  3. zdravé světlo
  4. indická antistresová masáž hlavy a šíje
  • župan, hotelové přezůvky, osuška a pitný režim

Lokalita:

  • Žitková / Zlínský kraj / okres Uherské Hradiště

Doba trvání

3 dny

Počet osob

1 nebo 2 osoby

Možnost objednávky

po celý rok

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce relaxační pobyty, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Regenerační pobyt Žitková – fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.