Cyklo víkend na horách

Cyklo víkend
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Máte rádi aktivně strávený víkend s trochou romantiky? Potom vyzkoušejte možnost utéct z víru velkoměsta do malebné krajiny Krušných hor. Během aktivního cyklovíkendu se nemusíte starat o převoz kol, ty vám tu totiž zapůjčí přímo v hotelu a zdarma k celému víkendovému pobytu.

Na přání zákazníka vám dokonce na recepci připraví cyklistickou trať dle vašich možností a přání včetně zapůjčení mapy. Mimo to na vás čeká ještě privátní vstup do sauny a vířivky jen pro vás dva po dobu 90 minut.

Stravování je zajištěno snídaní formou švédských stolů. Ubytováni budete v malebném horském hotýlku s vlasním wellness centrem a hotelovou restaurací. Víkend plný relaxace, sportu a romantiky může začít.

Tip od nás: Nedaleko hotelu se nachází také adrenalinové centrum, kde si můžete vyzkoušet nejrůznější aktivity, nebo zvolit přímo adrenalinový víkend v této lokalitě.

Cyklo víkend na horách obsahuje:

  • 2x ubytování v horském hotelu
  • 2x snídaně – výběr ze snídaňového lístku
  • půjčení kola na celý víkend
  • příprava cyklotrasy dle Vašich možností a přání
  • 1x privátní vstup do wellness centra (sauna, whirlpool, infra sauna) v hotelu na 90 min

Lokalita:

  • Abertamy / Krušné hory / Karlovarský kraj

Doba trvání

3 dny

Počet osob

2 osoby

Možnost objednávky

duben – říjen, tedy mimo zimní měsíce

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce relaxační pobyty, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie – Cyklovíkend na horách

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.