Víkendový Army pobyt s jízdou v tanku

Víkendový Army pobyt v Chrudimi
OHODNOŤ POBYT
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (prozatím bez hodnocení)

Netradiční víkendový pobyt s námětem Army si můžete vyzkoušet v Chrudimi společně s vaším doprovodem. Během tří dnů zažijete nejen relaxaci v podobě různých masáží, vířivky či romantické večeře, ale můžete se také těšit na jízdu obrněným transportérem, střelbu na laserové střelnici či prohlídku pravých zbraní s průvodcem.

Hledáte netradiční a originální dárek pro svého muže? Co takhle darovat mu tento víkendový pobyt. Podívejte se na bohatý program a možná vás o ideálnosti tohoto víkendu přesvědčíme.

Program víkendu:

Pátek: Příjezd do Chrudimi, malé občerstvení na pokoji, v podvečer vás čeká vířivka, infrasauna, půlhodinová reflexní masáž a poté romantická večeře při svíčkách v restauraci Bohemia

Sobota – Den plný adrenalinu: snídaně formou švédských stolů, podle mapy přejezd do areálu Tank Power, zde projdete přijímací zkouškou a obléknete se do maskáčů. Poté si prohlédnete zbraně a techniku používanou Armádou České Republiky. Projdete také instruktáží řízení bojového vozidla.

Poté už jen samé dovednosti. Řízení 13 tunového obrněného transportéru, dovednosti předvedete v lanovém centru. Adrenalin si naopak zvýšíte na obří houpačce a 150 metrové lanovce ve výšce 13 metrů natažené přes vodní příkop. Poslední zkouškou pro vás bude přesná muška na laserové střelnici. Celé odpoledne zakončíte nástupem na „buzer place“. Večerní program je pro vás poté připraven v Baraka Music Baru kam máte vstup zdarma.

Neděle: Ráno snídaně formou bufetu, dopoledne potom procházka po Chrudimi a jejím okolí. Můžete se těšit na zámek s hipologickou expozicí a zahrady. Na vlastní oči si budete moci prohlédnout koně převalského. Túra pokračuje do Rekreačních lesů Podhůra kde na vás čeká geologická rarita v podobě břehu druhohorního moře starého 95 milionů let. Po návratu si v klidu zabalíte a vydáte se na cestu domů vyprávět své zážitky svým známým.

Víkendový Army pobyt obsahuje:

 • 2x ubytování v apartmánu
 • 2x bufetová snídaně
 • 1x občerstvení na pokoji
 • 1x večeře v hodnotě 500 Kč
 • 2x půlhodinová reflexní masáž
 • 2x hodinový relax ve vířivé vaně a infrakabině
 • 2x volný vstup Baraka Music Baru
 • 2x čtvrthodinová jízda v obrněném transportéru
 • 2x lanovka s provazovou sítí
 • 2x obří houpačka
 • 2x čtvrthodinová střelba na laserové střelnici
 • 1x prohlídka zbraní a techniky s průvodcem

Lokalita:

 • Chrudim

Doba trvání

3 dny / 2 noci

Počet osob

2 osoby

Možnost objednávky

duben – říjen

Objednávka

Tento pobyt již není možné nadále objednávat. Pokračujte prosím do sekce ostatní víkendy, kde si můžete vybrat z aktuální nabídky pobytů. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Vašich názorů si ceníme

Zakoupily jste si tento víkend a máte k němu co říci? Dejte vědět dalším případným kupujícím co mohou od tohoto víkendu očekávat, jaké plusy a mínusy má. Za každý názor děkujeme i vy se podílíte na zkvalitnění tohoto katalogu víkendových pobytů.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat